FAQ

Zde najdeš odpovědi možná i na své otázky...

Pro koho je mentoringový program určený?

Mentoringový program je pro ženy, které si chtějí začít vydělávat slušné příjmy, ale i třeba jen pár tisíc korun měsíčně. Pro rozené podnikatelky i ženy, které již nebaví být zaměstnané. Pro ženy po mateřské dovolené, které doslova děsí představa navrácení do jejich původního zaměstnání.

Jak mentoringový program přesně probíhá?

Mentoringový program obsahuje propracovaný a důkladný business model. Prostřednictvím pravidelného offline či online coachingu získáte plán, jak dosáhnout úspěchu v právě v našem druhu podnikání. Know-how se budete učit jak v tréninkových skupinách, tak i na tzv. „live calloch“ a pravidelných osobních setkáních. Budete v komunitě žen, která se navzájem podporuje a které záleží na vašem úspěchu.

Jak se dozvím, že jsem byla do mentoringového programu vybrána?

Nejprve se s tebou domluvím na osobní schůzce či telefonickém hovoru. Na něm probereme možnosti naší spolupráce. Když si budu jistá, že ty jsi tou pravou ženou pro podnikání, dám ti co nejdřív vědět. Opět telefonicky či emailem.

Opravdu nepotřebuji pro podnikání žádný počáteční kapitál?

Opravdu ne :) Pokud tě pro spolupráci vyberu, nepotřebuješ žádný vstupní kapitál, nebudeš muset investovat jedinou svoji korunu.

Jak přesně funguje, že budu vlastnit e-shop?

Budeš vlastnit e-shop, který je již kompletně naplněný zbožím. Tvým úkolem bude, aby se o e-shopu dozvědělo co nejvíce lidí. Jak? To tě naučím. V případě, že někdo na e-shopu nakoupí, se o všechno postará dodavatel. Mezi tebe a něj se následně rozdělí zisk.

Nevadí, že nejsem zrovna technický typ? Budu muset e-shop i plnit zbožím?

Neboj se... To, že nejsi technický typ, vůbec nevadí. O e-shop se totiž kompletně stará dodavatel, ne ty. Takže nemusíš rozumět technickým věcem nebo programování.

Kdy si začnu vydělávat peníze? Kdy mi přijde první odměna?

Už v okamžiku, kdy se začneš učit, jak celé podnikání funguje, si začínáš vydělávat. Jakmile na tvém e-shopu vznikne první obrat, získáváš z něj zisk. Odměna ti přitom bude vyplácena každý týden! Nikoli jednou za měsíc, jak jsi asi zvyklá ze svého zaměstnání.

Kolik si reálně můžu měsíčně vydělat peněz?

To bude záležet jen na tobě, kolik si vydělávat měsíčně tímto podnikáním chceš. Možná si chceš jen přivydělat a bude ti stačit pár tisíc korun měsíčně. Nebo jsi ambiciózní podnikatelka, která se nespokojí jen tak s nějakým příjmem. S tímto systémem si můžeš vybudovat mezinárodní podnikání a mít tak pobočky svých e-shopů po celém světě. Systém je jednoduchý a vše se naučíš v mentoringovém programu.

Je ti Mentoringový program už více jasný?
Cítíš, že je stvořený právě pro tebe?